mobil sesli chat

Değerli Sesli Chat kullanıcıları sizlere bu haberi büyük bir gururla veriyorum. SesliChat sohbet sistemleri olarak sesli chat siteleri arasında bir ilki gerçekleştirerek SesliChat Mobil uygulamamızı geliştirdik. Google Play ve AppStoreden de indirebileceğiniz uygulamamız ücretsiz ve reklamsız olacaktır.

Sesli Chat  sistemleri olarak yaptığımız yenilikler ile karşınıza çıkmaya devam edeceğiz. Daha önceleri yaptığımız Mobil Sesli Chat uygulamamızdan sonra artık Mobil Android Sohbet uygulamasını da yayına soktuk. Amacımız sitemizi ziyaret ederek bizlerin dahada büyümesinde yardımcı olan değerli kullanıcılarımızı sitelerinden mahrum bırakmamaktır. Artık sitenize Bilgisayar, Tablet, Telefon vs. gibi cihazlar ile de giriş yapabileceksiniz.

SesliChat Sohbet platformumuzu sürekli takip ederek yeni güncellemelerden an ve an haberdar olabilirsiniz. Sesli Chat sitemiz ücretsizdir. Mobile olarak da ücretsiz yayın verecektir. Yapmanız gereken tek şey sitemize üye olup yeni yeni arkadaşlar bünyemize kaymanız olacaktır. Sitemizde bildiğiniz üzere kısa süreliğine yetki ve oda verilmektedir. Bu kampanya süremiz dolmadan biran önce gelip odanıza sahip olabilirsiniz. Sesli Nisan Sesli Chat sistemimize giriş yapmak için lütfen sohbet giriş yazan yere tıklayınız. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile iyi sohbetler dileriz.

Yorum Yap  Beğen
seslichat-seslinisan-guncel-makaleler

Arkadaşlar Sesli Nisan ailesi olarak kullanıcılarımız için daima en iyi ve en güncel sistemleri kullanmaya çalıştık. Bu yüzden yenilenen Teknolojiye de ayak uydurarak gerek giriş sayfası gerekse de panel sistemimiz de yenilikler yaptık.

Sesli Chat giriş sayfamız sizler için yenilenmiştir. Tamamen görsel şölen sunan ve sıradanlığın dışında sizlere eşsiz bir özellikte katan giriş sayfamızda blog yazılarımızı mobil cihazlarınız ile de daha iyi okuyabilmenizi sağladık. Ayrıca Site duyuruları kısmında da sitemizde yapılacak olan etkinlikleri sizlere duyurma anlamında farklılık getirdik.

Sitemizi ziyaret edebilir seslichat odalarımız da sohbet edebilirsiniz. Tüm kullanıcılarımıza iyi sohbetler dileriz.

Yorum Yap  Beğen
sesli chat sesli sohbet seslichat