sesli sohbet

seslinisan-chat-flash-nick

Arkadaşlar E kelimesi biliyorsunuz ki hangi kelimenin başında kullanılırsa kullanılsın genellikle mobil sistemleri veya uygulamaları simgelemektedir. Örneğin E-Devlet uygulaması gibi.. Peki É Sesli Sohbet denilince aklımıza ne gelmektedir.

E Sesli Sohbet kullanıcıların sanal ortam da chat yaptıkları sistemlerin mobil olanıdır. Yani İnternet’e bağlanan tüm cihazlar ile sesli sohbet yapabilirsiniz. Sesli Nisan ailesi olarak masa üstü sohbet ve mobil sohbet hizmetini bir arada sunuyoruz. Dostlarınızla gönül rahatlığı ile chat yapabileceksiniz. Yapmanız gereken sadece Google arama motoruna E sesli sohbet veya Sesli Chat yazmanız olacaktır. Daha sonrasında chat panellerimize bağlanarak doyasıya sınırsız chat yapabileceksiniz.

Sesli Nisan ailesi olarak öncelikle bizleri sizlerle buluşturan Google arama motoruna daha sonra ise sürekli ziyaret eden ve dostlarınıza öneren siz değerli kullanıcılarımıza teşekkür ederiz. Sizlerle beraber en iyi ve en büyük sohbet sitesi olma yolunda emin adımlar ile ilerliyoruz. İyi sohbetler dileriz.

Yorum Yap  Beğen

Değerli kullanıcılarımız gün geçmiyor ki yeni bir sesli sohbet sitesi açılmasın. Neredeyse her gün yeni sesli sohbet siteleri açılıyor. Kullanmış oldukları rumuzların başına sesli veya sonuna sohbet kelimesini ekleyen hemen bir site açıyor. Ancak ne yazık ki hevesle açılan bu sitelerin çoğu bir kaç ay içerisinde kapanıyor. Neden mi?

Çünkü sohbet sitesi işletmek gerçekten zor bir iştir. Yani en basit örneklerle açıklayacak olursak bir kere kullanıcı alt yapınız muhakkak olmalıdır. Sıfırdan tek başınıza açarsanız maalesef tek başınıza yine takılmak zorunda kalırsınız. Çünkü yeni açılan siteler Google üzerinden de hemen görünmeyeceği için sitenize kullanıcı trafiği ancak tanıdıklarınız vesilesiyle olmaktadır. Diğer bir önemli husus ise Google üzerinden muhakkak görünür olmanız lazım. Bu size daima artı sağlar ancak yeni bir sohbet sitesinin Google üzerinden görünmesi biraz zaman alabilir.

Kısacası sesli sohbet açmak basit ancak yönetmek zordur. Bizlerde sizlere şöyle bir öneride bulunuyoruz. Gelin yeni site açmak yerine hazır kurulu olan sohbet panelimizde dilediğinizce ücretsiz sohbet edin. Eğer arkadaş ortamınız var ise sizlere özel oda verilir daha rahat chat yapabilme imkanı sunulur. Sitemizi ziyaret eden herkese iyi sohbetler dileriz.

Yorum Yap  Beğen

Türkiye’nin en seviyeli en güzel en romantik sesli sohbet sitesi olan Sesli Nisan ailesine hoş geldiniz. Öncelikle sitemiz de 7/24 seslisohbet odalarımız da sesli sohbet imkanı ile chat edebilir, yeni arkadaşlıklar edinebileceğinizi belirtmek isterim. sesli sohbet’in tadını ve zevkini doyasıya yaşaya bilirsiniz

SesliNisan.Com ailesi olarak sitemiz her gecen gün büyümekte  arama motorlarında da bu gelişimle sürekli ilerlemektedir. Bunun verdiği haz ve gururla sesli sohbet sitesi olarak biz mutluluk duymaktayız. Chat odalarımızda sohbet ederken yeni arkadaşlarla mı tanıştınız veya ilk defa mı seslisohbet’e giriyorsunuz? Bir sitede nasıl mı sohbet edilir? Tüm bu sorularla alakalı önemli olan bir kaç noktaya değinmek istiyorum. Mesela seslisohbet sitesine giriş yaptığınız da öncelikle ortam da seviyeli saygılı olmanızı öneririm. Neden derseniz sız insanlara nasıl yaklaşırsanız karsınızda ki kişilerden de o şekilde tepki alabileceğiniz bir ortamdasınız. Sonuç itibari ile belkide bulunduğunuz ortamda sızın gibi ilk kez sesli sohbet’e girmiş olan tecrübesiz deneyimsiz diye tabir ettiğimiz bir arkadaş ile sohbet ediyorsunuz. Onun için ne kadar seviyeli davranırsanız sızın için ne kadar önemli ise karşı taraf içinde önemlidir. siz seviyesiz davranırsanız karşı tarafta size seviyesiz davranışlarda bulunur ve içinden çıkılamaz bır ortamda bulunup sohbet etme durumuna sahip olursunuz ki bu da sesli sohbet de hiç çekilemeyecek bir durumdur. Eğer kurallar çerçevesinde sohbet edersek alacağımız mutluluk ve  haz had safhalara ulaşabilir. Sonuç itibari ile sesli sohbet‘e eğlenmek güzel vakit geçirmek için giriyoruz değil mi? Bunun mutluluğunu veya hoşça vakit geçirmenin keyfi dururken neden sıkıcı bir şekilde sohbet edip vakit geçirelim değil mi? Biz seslisohbet de bu şekilde bir ortam sağladığımız düşünüyor ve bundan buyuk mutluluk duyuyoruz.

Türkiye’nin en seviyeli Sesli Sohbet sitesine bağlanmak için chat giriş yazan butona tıklamanız yeterli olacaktır. Şimdiden tüm ziyaretçi dostlarımıza iyi sohbetler dileriz.

Yorum Yap  Beğen