Değerli sesli chat kullanıcıları sesli chat sitesi kurdurmak isteyen arkadaşların bu konu üzerinde araştırma yaptığına şahit olduk. O yüzden bir nebzede olsa sesli chat site sahibi olmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla makalemizi yazma gereği duyduk.

   Arkadaşlar SesliChat sitesi kurdurmak için öncelikle bir alan adına sahip olmanız lazım. Peki alan adı nedir? Diğer ismi Domain yani sitelerin kullandıkları isimlere denir. Sesli Chat Domain isimleri .Com .Net gibi uzantılarla biterse sisteminizin tanınması daha kolay olur. Diğer gerekli olan ihtiyaç ise sağlam bir Sesli Panel firması ile anlaşmanızdır. Sitenizin barındırma (Host) hizmetini ve panel kurulum ile bakım sürecini üstlenecek sağlam bir panelci firması ile anlaşmanız gerekmektedir. Bütün bunları hallettikten sonra sizlerde sesli chat site sahibi olabilirsiniz.

   Sitemiz sesli chat siteleri arasında sizlere ücretsiz hizmet sunan bir portaldır. Dilerseniz sesli chat sitesi açtırmak yerine sistemimize dahil olarak sizlere sesli chat odası verilir. Kendi odanızda arkadaşlarınız ile vakit geçirebilirsiniz. Bunun için site yönetimimiz ile iletişim kurmanız yterli olacaktır. İyi sohbetler dileriz.

Yorum Yap  Beğen