seslichat

seslichat-sohbet

Türkiye Sesli Chat

Değerli kardeşlerim neden sesli chat? sorusuna cevap vermek istiyorum yani neden yazılı chat değilde sesli chat, Öncelikle diğer yazılı chat sitelerinde ne sesli konuşabiliyorsun nede kamera alabiliyorsun. Sesli Chat sitesinde ise hem kamera açabiliyorsun hem özel konuşma yapabiliyorsun hemde. Özel odaya gidebiliyorsun yani özellikleri yazılı chat sitesinden daha fazladır ve daha özelleştirilmiştir. Türkiye’nin en iyi Sesli Chat sitesi olarak sizlere sınırsız hizmet vermeye devam ediyoruz.

Türkiyenin En İyi Sesli Chat Sitesi.

Yorum Yap  Beğen

Merhabalar Sevgili Sesli Chat kullanıcıları.

Bildiginiz üzere günden güne ilerleyen bir çok site mevcuttur. Bu neden’den dolayi o siteler kullanıcılarımız için 7/24 hizmet sağlamakta ve kullanıcılarımızın imkanlarıyla bir çok kişiye Sesli Chat imkanlarını ve uygulamalarını sunmaktadır.

Bu Sebep’den dolayı çalışmalarını anasayfa üzerin’den yapan sevgili site sahipleri kullanıcılarımızı hem haber paylaşımı yaparak bilgilendirmekte hemde sitesine hit kazandırmaktadır. Bunun gibi bir çok Sesli Chat Paylaşımları yapan ve anasayfaların’da paylaşan site sahiplerimiz bir çok başka sitenin kullanıcılarını kendi üzerine çekmeyi başarmış ve sitelerini büyütmüşlerdir.

Sizler’de ceplerinizden tek kuruş ücret ödemeden ve tanımadıginız kişilerle arkadaş olabilir ve anasayfalarda paylaşımlar okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Her yaştan kapasiteli kullanıcılarımıza kapılarını açan Sesli Chat Paylaşımları Siteleri bir çok bekar kullanıcıya bir eş adayı bulmuş ve bu durumdan hoşnut alan kişilerimiz arkadaşlarına tavsiye ederek günden güne büyümüşlerdir.

Sizler’de bu eğlenceli mekanlara gelerek en yeni dostluklar ile arkadaş olabilirsiniz.

Yorum Yap  Beğen
seslichat-seslinisan-guncel-makaleler

Merhabalar Sevgili SpeakyChat ve Sesli Chat kullanıcıları.

Bilmiş olduğumuz üzere son dönemler’de en çok tıklama alan ve insanlarımızın dikkatlerini üzerine toplamayı başaran SpeakyChat oda sistemleri kullanıcılarımızın ilgilerini üzerine çekmiş ve insanlarımıza en iyi sohbet eğlence merkezleri olmuştur. Bu sebep’le insanlarımız bu odaları kendilerine tercih ederek ve sunulan imkanlar ve uygulamalar ile birlikte insanlarımıza en iyi Sohbet sistemini sunmaktadır. Ama 2015 yılları başlangıçların’da çekemeyen ve başka bir oda sistemi tarafından saldırı altına alınan Rico ekipleri’ne saldırı olması sonucu Sesli Chat SpeakyChat girişlerin’de sorun yaşayan Siteler bu durumdan hoş kalmamış ve Sesli Chat Site Sahipleri user kaybı yaşamaktadırlar. Onlara buradan şöyle seslenmek istiyorum. Bu Sorun tüm sitelerde gerçekleştirilmektedir. Connecting ve Disconned gibi Sesli Chat SpeakyChat sistemin’de o yazıları gören kullanıcılarımız beklemekten başka çaremiz yoktur. Tüm siteler’de olan bu sorundan dolayı Sesli Chat kullanıcılarımıza Şimdiden sabır diliyorum…

Yorum Yap  Beğen
seslichat-seslinisan-guncel-makaleler
seslichat-seslinisan-guncel-makaleler

Değerli Sesli Nisan kullanıcıları sesli chat siteleri arasında yerimizi aldığımız yıldan itibaren sizlere keyifli chat ortamları sunabilmek adına durmaksızın çalışmalarımızı sürdürdük. Sitemiz sohbet dışında müzikal paylaşımlarında yapıldığı bir eğlence portalıdır. Şimdi sizlere sitemizde bulunan odalarımızda neler yapabileceklerinizden kısaca bahsedeceğim.

Sitemizde hizmetinize sunulan toplam 100 oda bulunmaktadır. Bu odalarımızdan bir kaç tanesi sohbet, dini etkinlikler, yarışmalar ve şiir odaları olarak kullanılmaktadır. Geri kalan tüm odalarımız da tüm müzikal paylaşımları yapabilirsiniz. En popüler odalarımız arasında bulunan Türkçe Play odamız gerek sitemizin ilk odası olması gerekse de Türkçe hareketli müziklerin daha çok paylaşılmasından ötürü en kalabalık odalarımızdan biridir. Diğer odalarımızda da Türkçe ve yabancı müzikler paylaşılmaktadır. Site kurallarına uyan tüm eserleri diğer kullanıcılar ile paylaşmanızda herhangi bir sakınca yoktur. Yasaklı olan paylaşımlara müsaade edilmediği gibi yetkili arkadaşlarımız ile de uyarılar yapılmaktadır.

Sitemizi ziyaret eden tüm misafirlerimize sesli chat site yönetimi olarak hoş geldiniz der iyi sohbetler dilerim..

İyi Eğlenceler…

Yorum Yap  Beğen