Değerli ziyaretçilerimiz sitemiz de arabesk rap odamız da Rap müzik paylaşımları yapılmaktadır. Sesli Chat sitelerinde eskiden beri aktif zaman geçirenler bilirler ki bir zamanlar sesliler de Dj Akman, Son Nefes, Crazzy Ossie, Mc Serkan ve Mc Koray 60 gibi rapçilerin parçaları sürekli paylaşılırdı. Yeni nesil yeni tip rapçilerin eserlerini dillerine dolamış olsalar da hala bazı siteler de eski arabesk rap eserler paylaşan siteler bulunmaktadır. Sitemiz de o sitelerden biridir.

Sesli Nisan ailesi olarak Arabesk Rap odamız da müzikal paylaşımlar yaparak Arabesk Rap sevenlere birbirinden harika eski parçaları paylaşmaktayız. Bir zamanlar Rap söyleyen kişilerinde tercihi haline gelen sitemiz aynı potansiyelde devam etmektedir. Türkiye’nin en eski ve seviyeli iyi sesli chat sitesi olan Sesli Nisan olarak geleneklere bağlı olarak sizlerin sevdiği eserleri paylaşıyoruz. Sesli Nisan ile SesliChat Müzik Keyfi yapmak tamamen ücretsizdir.

Sohbet panelimize bağlanmak için chat giriş yazan yere tıklamanız yeterli olacaktır. Üye olmak için ise hemen üye ol butonuna tıklayarak tamamen ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi sohbetler dileriz.

Yorum Yap  Beğen