Sesli Chat alaturka dediğimizde muhtemelen herkesin aklına eski alaturka müzikler gelmiştir. Aslında alaturkadan kastımız bir zamanlar yayınlanan Sesli Panel Alaturka sisteminden bahsediyorum. Simsiyah teması ile içimizi karartan ama farklılığı ile dikkatimizi çeken temaya sahip olan panel sisteminini sizlere anlatacağım. Belki bazı kullanıcılarımız o panel sistemini görmemiştir.

  Sesli Chat Alaturka panel sistemi neden kullanılmıyor. Çünkü kodlanmasında ki bazı hatalar sistemin yavaş çalışmasına sebep vermiştir. Siteler kullanıcıların düşmesi ile aşırı derecede user kaybı yaşamıştır. O yüzdendir modası kısa sürmüştür. Fox Sesli Panel ondan sonra çıkmasına rağmen popülerliğini korumuştur. Biz Sesli Chat sistemimizde alaturka paneli kullanmadık. Çünkü siyah teması ile iç karartıcı bir izlenime sahipti ayrıca aşırı donma yapıldığına dair eleştirileri görünce kullanma gereği duymadık.

  Sesli Siteler arasında sizlere daima en güncel sesli panel sistemleri ile hizmet sunan sitemizde amacımız yararlı sistemleri kullanmaktır. O yüzden her sistemi kullanma gereği duymadık. Sesli Chat panelimizi test etmek için sohbet portalımıza giriş yapabilirsiniz. Sohbet girişi yazan yerden nick yazarak sohbete dahil olabilirsiniz. İyi sohbetler dileriz.

Sosyal Medyada Paylas: