Siz de sesli sohbet / sesli chat sayfalarındaki Özel Üyeler gibi olmak ister misiniz? Özel Üye avantajlarının neler olduğunu ve diğer detayları öğrenmek için tıklayınız.

SesliNisan.com sesli sohbet / sesli chat / kameralı sohbet sitemizde özel üyelik alımları başlamıştır.
Özel üyeler diğer üyelerimize göre daha fazla özelliğe sahiptir, bu özellikleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

Mavi Rumuz Üyeliği

Mavi Rumuz Üyeliğimiz Sayesinde Sohbet odalarımızda Kameralı ve Sesli Sohbet edebilir. Mavi Rumuzlar İçin Özel Olarak Belirlediğimiz Özen İcona Sahip Olurlar. Rumuzunuzu ” dilediğiniz ” renk ile renklendirebilirsiniz. Ayrıca Mavi rumuz üyeliğimizin en önemli özelliği olan özel yazma ve sadece yazdığınız kişi ile ayrı bir pencerede özel konuşma imkanına da sahip oluyorsunuz.

Operator* Uyelik

Operator Uyeligimiz mavi rumuz uyelik paketlerimizde sundugumuz butun ozellikleri sunmaktadir. Fakat Operator uyeligimizde sıfatiniz bizim icin ve sitemizin butun kullanicilari icin gorevli durumuna yukselecektir. Bu nedenle bu uyeligimizi siparis ederken veya alırken lutfen size sunulan forumda veya sitemizin Genel Yoneticileri ile iletisime gectiginiz anda daha önce operatörluk yapip yapmadiginizi belirtiniz. Bu uyeligimizin diger uyeliklere gore size kattigi ayricaliklar ise Gag ( kurallara aykiri davranan kullaniciyi sessiz duruma getirme ) Kick (Kurallara Aykiri davranan kullaniciyi odadan atma) Mute ( kurallara aykiri davranan uyeyi o odada etkisiz hala getirme exıt browser ( adindanda anlasilabilecegi gibi kurallara aykiri olan kullaniciyi sistemden ban vermeden uzaklastirma, ve aynı zamanda kamerası acık userlerın kamerasını kural dısı hareketlerde sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Admin** Uyelik

Admin uyelik icerisinde Operator uyelik + Mavi rumuz uyeligi barindirmaktadir bunlara ek olarak admin uyelikte size verdiginiz Ban cesitleri operator uyelikte verdiklerimize gore daha yetkili edecektir. Gorev olarak size daha cok yetkiler veren bu uyeligimiz kullanicilarimiz icin tehlike olusturmamasi icin size verilen kurallar icerisinde gorev yapmaniza veya yetkilerinizi kullanmaniza izin verilmistir. Gorevlerin zarar verecek sekilde kullanilmasi durumunda SesliNisan geriye alma ücret ödemeksizin rumuz iptali haklarını gizli tutmaktadır.

Co Admin*** Uyelik

Co Admin Uyeligimiz Admin ve diger uyeliklerimizi icinde barindiran uyelik paketimizdir. Yetki olarak size daha cok yetkiyi sunan bu uyeligimiz Sayesinde sitenin ust duzey yetkililerin den birisi oluyorsunuz. Bu uyeligimiz Sayesinde size sesli odalarimizda gizli mod veya uyelerimizin deyimi ile cati girisine sahip olacaksiniz. Ayrica sitemize gelen mesajlari kontrol edebilme destek verebilme yetkilerinide almis olacaksiniz.

Super Admin**** Uyelik
Super Admin Uyeligimiz Admin ve diger uyeliklerimizi icinde barindiran uyelik paketimizdir. Yetki olarak size daha cok yetkiyi sunan bu uyeligimiz Sayesinde sitenin en ust duzey yetkililerin den birisi oluyorsunuz bu uyeligimiz Sayesinde İstediğiniz kişiyi rizası olsun veya olmasın onu ozel bir komutla bos odaya cekebilirsiniz, size sesli odalarimizda gizli mod veya uyelerimizin deyimi ile cati girisine veya user gorunumlu girişe sahip olacaksiniz. Ayrica sitemize gelen mesajlari kontrol edebilme destek verebilme yetkilerini ve istediğiniz kişiye direk ip adresinden site yasağı verebilme özelliğini almis olacaksiniz.

Chat Admin***** Uyelik

Chat Admin üyeliği bir çok özelliğe sahiptir. Örneğin; İkinci rumuz girişi, genel op verme yetkisi gibi bir çok özelliği kullanabilirsiniz. 5 yıldızlı üyeliktir ve CoAdmin, SüperAdmin yetkili kişilerden sorumludurlar. En önemli özelliği ise direk olarak Disiplin kuruluna girmesidir. Mikrofon süreleri sınırsızdır ve kendi rumuz renklerini kendileri belirler. SpeakyChat’in son güncellemesinde Chat Admin üyeliği çıkmıştır. Bu üyelik türü bir çok yetkiden fazla avantaja sahiptir. Süresiz ve diğer ban komutları sınırsızdır. Diğer üyelik paketlerini öğrenmek için aşağıdaki İletişim adreslerine ulaşınız.

Daha Fazla bilgi için,

Telefonlar: +90 530 404 44 26

Skype/Mail: asilgenc.tr@hotmail.com

_YASAL UYARILAR_

SesliNisan.Com Sesli sohbet odalarında,

1-Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı hareket edenler, PKK profagandası yapanlar, Türk halkına ve ırkına kötü söylemlerde bulunan kullanıcılar site dısına atılırlar.
2- Sitemizi zor durumda bırakacak nick, küfür, aşayılayıcı ve siyasi konuşmalar yapanlarla ilgili sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
2-Cinsel içerikli sohbetler, uygunsuz camera açmak kesinlikle yasaklanmıştır.

3-Sesli sohbet odalarına 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır.

4-Sesli Nisan Sesli sohbet odalarında; siyasi içerikli şarkılar, siyasi söylemli konusmalar yasaklanmıştır.

ÖZEL ÜYELİK KOSULLARI

1-Özel üye olmak isteyen kullanıcılar, 18 yaşından büyük olmalıdır.

2-Özel üye olan kullanıcılar uygunsuz hareketlerde bulunamazlar.

3-Site kuralları dısında hareket eden Özel üyelerin, rumuzları iptal edilip site dısına atılırlar.

4-SesliNisan Yöneticileri aldıkları kararla, özel üyeliği olan kullanıcıların üyeliğini iptal edip, kullanıcıya site yasağı verebilir. Kullanıcı hiç bir taleb ve hak iddia edemez.

Özel üye almak ve olmak isteyen kullanıcılar tüm bu sartları kabul etmiş sayılırlar. Özel üyelikte olusacak sorunlardan seslinisan.com sitesi sorumlu değildir.

Saygılarımla

SesliNisan.Com Site Sahibi

Sosyal Medyada Paylas: