Arkadaşlar sesli chat odalarının entegre edildiği sisteme panel diyoruz. Bu herkesçe bilinen bir şeydir. Sohbet panelleri gerek hızlı gerekse de donma ve kasma yapmaması bakımından önem arz etmektedir. Sesli Nisan ailesi olarak daima kullanıcılarımıza kolayca chat yapabilmelerini sağlayacak sesli panel sistemlerini kullandık.

Sesli Nisan sitemizin hem ana giriş sayfası hemde panel sistemi bir çok siteden farklıdır. Neredeyse kullanılmamaktadır. Tamamen bize özel olan bu sistemler ile kullanıcılarımızın karşısına çıkıyoruz. Panel sistemimizden bahsedecek olursak, en belirgin özelliği kimler online kısmından diğer kullanıcılarda oda oda gezmeden online kişileri görebileceklerdir. Üstelik o kullanıcılara hediye gönderme gibi ikili ilişkileri pekiştirecek hareketlerden de ücretsiz yararlanabilecekler.

Değerli dostlarım bizler seslinisan ailesi olarak sizlere tavsiyemiz sitemizi bizzat kendinizin test edip kararını öyle vermesidir. Sitemizi ziyaret ettikten sonra zaten sohbet panelimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye sahip olacaksınız. Şimdiden tüm ziyaretçilerimize iyi sohbetler dileriz.

Sosyal Medyada Paylas: